فروش ویژه دستگاه تصفیه آب خانگی

 افزایش روز افزون آلودگی های صنعتی و رشد جمعیت یکی از علل مهم در کاهش کیفیت آب شرب مصرفی در شهرها است، همچنین افزایش املاح و مواد زائد موجود در آب سبب افزایش انواع مریضی ها شده است. استفاده همیشگی از آب معدنی به دلیل نگهداری آن در بطری پلاستیکی برای همه افراد توصیه نمی شود و همچنین مقرون به صرفه نیست.

یکی از دغدغه های مهم سال های اخیر که در بین خانواده ها به وجود آمده است، نگرانی آنها درباره ی کیفیت آب مصرفی است. افزایش مشکلاتی چون وجود گچ، کلر، چربی، شن و در برخی مناطق لجن و بوی نامطبوع آب نه تنها به نگرانی خانواده دامن زده بلکه می تواند باعث بروز امراض مختلف در انسان گردد و سلامت او را تهدید کند.

ادامه مطلب...

خرید بهترین جا حبوباتی برای مغازه

جا حبوباتی دیواری دوقلوشیر دار، محصولی جدید با طراحی مدرن و متناسب با سبک مدرن زندگی که علاوه بر امکان نگهداری حبوبات برای نگهداری انواع غلات و همچنین دانه های قهوه نیز مناسب می باشد. این محصول علاوه بر کاربرد در داخل منزل می تواند به عنوان یک، جا حبوباتی برای مغازه نیز قابل استفاده می باشد و حتی در کافه ها برای نگهداری دانه های قهوه با حفظ تازگی و طراوت.

ادامه مطلب...

مشخصات یک هدفون دورگردنی ارزان

به هدفون های پشت گردنی، نکبند (Neckband) نیز  گفته میشود. بدنه هدفون پشت گردنی بر روی گردن قرار می گیرد. 

طراحی شکل ظاهری هدفون پشت گردنی بلوتوثی U شکل است. اسپیکرها در این محصول از طریق یک کابل به بدنه گردنی متصل میشود.


ادامه مطلب...

محصولات زیبای میناکاری تهران

یکی از بزرگترین تولید کنندگان ظروف مینا در ایران و دنیا شهر اصفهان می باشد. ولی شما همیشه امکان سفر یا حضور در اصفهان را ندارید ولی دوست دارید ظروف مینا را تهیه کنید. نگران نباشید. شما می توانید به سایت خرید مینا کاری  تهران مراجعه کرده و هر چه می خواهید از آن خرید کنید.

ادامه مطلب...

معرفی هنر فیروزه کوبی اصفهان

هنر فیروزه کوبی جزو هنرهای نوظهور در زمینه ی صنایع دستی می باشد که حدودا 70 سال از پیدایش آن می گذرد. اما بخاطر زیبایی و شکیل بودن این هنر خیلی سریع جای خود را در بین صنایع دستی باز کرد.

محصولات فیروزه کوبی به دو دلیل بسیار مهم طرفدار دارد و محبوب شده است. دلیل اول زیبایی این هنر است چرا که قطعات زیبای فیروزه با نظم در کنار هم روی ظرف مسی می نشینند و تلفیق رنگ فیروزه ای و مسی در کنار هم یک ترکیب زیبا و متضاد را بوجود می آورد.

ادامه مطلب...

خرید اینترنتی بهترین جعبه خاتم کاری اصفهان

جعبه خاتم کاری یکی از محصولات پرطرفدار در بین سایر نمونه های خاتم کاری می باشد که علاوه بر جنبه زینتی در واقع می تواند کاملا کاربردی باشد و زینت بخش میز محل کار یا زندگی شما باشد.  شما با خرید اینترنتی جعبه خاتم کاری از مراکز معتبر می توانید ک محصول هنری را تهیه کنید که عمق ظرافت و هنر آن چشم نواز دل های هنردوست شما باشد.

ادامه مطلب...

چگونه یک پارچه قلمکار خوب را تشخیص دهیم

یکی از تولیدات مهم صنایع دستی اصفهان تولید پارچه های قلمکار است که به منظور سفره یا رومیزی از آنها استفاده می کنند.

بنابراین زمانی که به یک فروشگاه سفره قلمکار اصفهان وارد می شوید و می خواهید خرید انجام دهید لازم است در مورد نحوه تشخیص کیفیت این پارچه ها نکاتی را بدانید که در این مطلب به آن می پردازیم.

ادامه مطلب...