گیرنده دیجیتال پی تی وی مخصوص اندروید

گیرنده دیجیتال سیستم عامل اندورید مدل PadTV PT115 Mygica  یکی از بهترین گیرنده های دییجتال بوده و از گوشی ها و تبلتهای هوشمند اندرویدی پشتیبانی می نماید. این گیرنده دییجتال قادر است دستگاه اندرویدی شما را تبدیل به تلویزیون نماید و کانالها و برنامه ها مورد علاقتان را با کیفیت بسیار عالی نمایش دهد.


گیرنده-دیجیال-موبایل-تبلت


گیرنده دیجیتال موبایل پد تی وی از اندروید 4.1 به بالا پشتیبانی می نماید. این محصول توسط رابط  OTG به دستگاه وصل میگردد. این گیرنده دیجیتال موبایل و تبلت بدون نیاز به اینترنت یا برق قادر است شبکه های تلویزیونی را به صروت خودکار اسکن نماید و آنها را به شما نمایش دهد. این دستگاه ابعاد بسیار کوچک و جمع و جوری دارد و با استفاده از نرم افزار PAD TV HD قابل کار کردن می باشد.


گیرینده-دیجیتال-اندرویداین نرم افزار میتوانید از طریق گوگل پلی دریافت نمایید. برای گیرندگی و تقویت بهتر این دستگاه یک آنتن بندی نیز همراه با آن عرضه میشود. برای بالابردن کیفیت این دستگاه میتوانید به صورت جداگانه آنت تک شاخ یا دو شاخ را خریداری نمایید.


گیرنده-دیجیال-موبایل-تبلت


گیرنده دیجیتال PadTV PT115 Mygica از EPG پشتیبانی می نماید و قادر است کانالهای مورد علاقتان را دسته بندی نماید. فرمتهای صوتی و تصویری قابل پشتیبانی دستگاه شامل MPEG2 Audio Layer I & II / AAC و MPEG2 MP & ML/H.264 می باشند. حداقل سخت افزار مورد نیاز جهت استفاده از این محصول یک پردازنده 1.5 گیگاهرتز دو هسته ای به بالا، حداقل 20 مگابایت فضای خالی و رزولوشن تصویری حداقل  400X800 می باشد.

گیرنده-دیجیتال-موبایل