گیرنده دیجیتال لپ تاپ و موبایل

گیرنده دیجیتال موبایل، تبلت و لپ تاپ مدل PadTV PV120 Provision قادر است کلیه ی شبکه های تلویزیونی دیجیتال را در هر مکان و زمانی بر روی لپ تاپ یا موبایل و تبلتتان نمایش دهد. این محصول به صورت کاملا رایگان کار می نماید و از هیچ ابزاری اعم از اینترنت،سیمکارت یا برق استفاده نمی نماید.


گیرنده-دیجیال-موبایل-تبلت

این گیرنده دیجیتال بسیار با کیفیت بوده و میتواند شبکه های تلویزیونی را با کیفیت بسیار بالا نمایش دهد. این دستگاه یک سر USB شکل داشته که مبدل OTG نیز همراه آن می باشد تا بتوانید به راحتی دستگاه خود را به آن وصل نمایید.


گیرنده-دیجیتال-موبایل


این گیرنده دیجیتال بر روی سیستم عاملهای اندروید و ویندوز به خوبی کار می نماید. نرم افزارهای Padtv Pro و Arcsoft Totalmedia مختص به این گیرنده دیجیتال بوده که برای شروع به کار با این دستگاه ابتدا می بایست آنها را دریافت نموده و سپس تنظیمات دستگاه را از طریق این برنامه ها انجام دهید. گیرنده دیجیتال موبایل اندروید PadTV PV120 Provision دارای یک آنتن رومیزی می باشد و به راحتی میتواند شبکه های دیجیتال را از طریق آنتن دریافت نماید.


گیرنده-دیجیتال-موبایل-لپتاپبرای استفاده از این گیرنده دیجیتال دستگاه اندرویدی شما می بایست از حداقل ورژن 4.2 بالاتر برخوردار باشد. از قابلیت USB-OTG پشتیبانی نماید و از سرعت CPU یا پردازنده 1.5GHZ یا بالاتر برخوردار باشد. با کمک این دستگاه میتوانید برنامه های تلویزیونی مورد علاقتان را ضبط نمایید و به حافظه گوشی یا رایانه انتقال دهید. این محصول دارای 12 ماه گارانتی بوده و نصب آن بسیار ساده و راحت می باشد.


گیرینده-دیجیتال-اندروید