گلدان میناکاری شده بسیار زیبا

میناکاری یک هنر بسیار جذاب،زیبا و پر از از رمز و راز می باشد. این هنر سابقه ای بس طولانی داشته  و  امروزه در شهر اصفهان، شهر گنبدهای فیروزه ای از این هنر به وفور استفاده میشود و به نوعی تبدیل به منبع درآمد بسیاری از استاکاران اصفهانی گردیده است. میناکاری را هنر خاک و آتش میگویند.


میناکارینقاشی ها و نقش و نگارهایی که بر روی محصولات میناکاری مانند تندیس هدیه، گلدان میناکاری، بشقاب مینا و ... انجام میشود بسیار چشم نواز و زیبا است. محصولات میناکاری میتوانند هدایای بسیار باارزش و ارزنده ای به شمار آیند.

 

گلدان-مینا-کاریبر روی این محصولات با تکنولوژی لیزر میتوانید سفارشات خود را مانند نام شرکت یا لوگوی خود درج نمایید. رنگهایی همچون فیروزه ای، آبی آسمانی،سرمه ای،لاجوردی و ... از اصلی ترین رنگهای به کار رفته در این هنر می باشند. رنگهایی که برای این محصولات در نظر گرفته میشود معمولا از جنس کوره ای بوده و از مقاومت و کیفیت خوبی برخوردار هستند.


گلدان-میناکاری-کوچکگلدان میناکاری شده یکی از معروف ترین و پرفروش ترین محصولات میناکاری می باشد و دارای ظاهر چشم نوازی است. این گلدان دارای جنبه تزیینی بوده و میتوانید در محیط کار یا منزل از آن استفاده نمایید و حال و هوای سنتی به فضای محیطتان ببخشید. جنس محصولات میناکاری از جنس مس مرغوب می باشد. توصیه میشود از ایجاد ضربه به محصولات میناکاری خودداری نمایید و برای تمیز نمودن آنها از آب ولرم همراه با صابون استفاده نمایید.


هنر-مینا-کاری