چرا ساعت هوشمند V9 ؟ ارزان و پر فروش ؟!

 ساعت هوشمند v9 دارای جنس بند سیلیکونی است که بسیار منعطف می باشد و همچنین ضد آ ب و ضد ضربه از همین رو بند های خاص این ساعت در دو ترکیب رنگی پشت رو قرار دارند که یک رنگ ثابت مشکی در یک طرف آن است و رنگ دیگر به دلخواه شما قابل تغییر است.

 

ساعت هوشمند

 

واچ فون V9 یا ساعت هوشمند V9 هر دو یک محصول هستند و این محصول همچون تلفن همراه بسیاری از امکانات مورد نیاز شما ار در اختیارتان قرار می دهد. همچون قابلیت نصب سیم کارت و توانایی گرفتن تماس و پاسخگویی به پیام های متنی خود.

 

ساعت هوشمند طرح اپل

 

دارای اسپیکر داخلی که کیفیت صدای عالی دارد و همچنین میکروفن داخلی برای ظبط صدا با کیفیت مناسب.


ساعت اسپرت


همچنین شما با امکان سینک و همگام پذیری ساعت هوشمند ورزشی m2 به راحتی می توانید تماس های ویا همچنین پروفایل های خود را در شبکه ای مجازی مدیریت نموده و پاسخ گویی مناسب داشته باشید.


ساعت هوشمند اسپرت


طراحی صفحه گرد این ساعت علاوه بر اینکه توانسته فضای نمایشی بیشتری در اختیار شما بگذارد و در عین به روز بودن، فرم کلاسیک و ساعت گونه خود را حفظ نموده است.

 

 

ساعت هوشمند رنگی

این ساعت بی نظیر در سه رنگ روانه بازار شده است : آبی مشکی - قرمز مشکی - سبز مشکی ، هر سه ترکیب رنگ زیبا و جذابی می باشد.


ساعت هوشمند لمسی v9


قابلیت تعویض بند که به راحتی هر چه تمام می توانید با یک حرکت ضامن بند را خارج نموده و بند را عوض نمایید. ساعت فوق هوشمند v9 با پشتیبانی از نسخه 4.0 بلوتوث به تلفن همراه شما متصل می گردد و اطلاعات مورد نیازی که از طریق نرم افزار جانبی رو گوشی شماست در اختیارتان قرار می دهد.

برای کسب اطلاعات بیشتر و خرید محصول

قیمت 310.000 تومان

ساعت هوشمند v9

ساعت هوشمند سیم کارت خور