هیتر های برقی طرح پنکه چگونه کار میکند؟

هیتر های برقی از آن دسته وسایل گرمایشی هستند، که از انرژی الکتریکی تغذیه می شوند و پس از دریافت جریان برق، آن را به گرما تبدیل میکند.این هیتر ها دارای یک المنت حرارتی میباشند، المنت ها میله هایی هستند که دورشان رشته سیم هایی با مقاومت بالا، پیچیده شده است.هم چنین یک فن قدرتمند نیز دارند که وظیفه ی آن پخش کردن هوای گرم شده به محیط بیرون دستگاه میباشد.


مینی هیتر برقی


شروع عملیات گرمابخشی زمانی آغاز می شود که دستگاه به جریان برق متصل می شود، بلافاصله به صورت هم زمان المنت حرارتی نیز روشن شده و گرمای مورد نیاز را تولید میکند. حال فن دستگاه به کمک می آید و گرمای انباشته شده در دستگاه را به محیط بیرون هدایت میکند.چنین گرمایی مستقیما می تواند افراد و یا اشیا را گرم کند.


خرید مینی بخاری برقی


اطلاعات بیشتر و خرید


ساختار شبیه پنکه در هیتر برقی خانگی کم مصرف سبب چرخش به اطراف و سریع تر شدن عملیات هدایت گرمای تولیدی توسط المنت به محیط بیرون میشود.شاید بنظر آید به دلیل وجود فن در این گونه هیتر ها، سر و صدای آزار دهنده ای تولید شود، اما این تصور کاملا غلط بوده و تمامی عملکرد های المنت همراه با فن بدون هیچ گونه صدایی انجام میگیرد.


هیتر برقی


عملکرد اتوماتیک هیتر برقی خانگی به این معناست که دستگاه بلافاصله پس از اینکه هوای محیط گرم شد و دیگر نیازی به گرمای بیشتری نبود، به صورت کاملا خودکار جریان برق را قطع و به عبارتی خاموش میگردد، تا هم در مصرف برق صرفه جویی گردد و هم اینکه جواب دندان شکنی باشد برای منتقدانی که بر این باورند این هیتر ها پر مصرف هستند، می باشد.


هیتر برقی کم مصرف


اطلاعات بیشتر و خرید


قیمت هیتر رومیزی 55000 تومان و هیتر برقی پایه دار 69000 تومان میباشد که در فروشگاه بزرگ تک سبد ارائه شده است.