نمایش برند شما با هدایای تبلیغاتی خاص

برندها و شرکتها برای بقا٬ نیاز به تبلیغات دارند٬ بسیاری از محصولات و هدایای تبلیغاتی کارآمد و مصرفی برای تبلیغ و نمایش برند٬ مورد استفاده قرار میگیرند٬ با حک کردن لگو و برند شرکتها روی هدایا و محصولات به راحتی شرکتها٬ نام خود را ماندگار میکنند و موفقیت به دست می آورند. هدایای تبلیغاتی باعث میشوند افراد شما را به خاطر بسپارند و باعث ماندگار شدن برند شما میشود. مدت ماندگاری هدیه تبلیغاتی خاص در ذهن مشتری تا ۲۴ ماه است٬ سایر روشهای تبلیغاتی ماندگار چندانی ندارند٬ مثلا تبلیغ تلویزیونی را مخاطب مشاهده میکند و بعد از یک ثانیه فراموش میکند و از خاطرش میرود.


هدایای تبلیغاتی خاص


هدایای تبلیغاتی مفید و مناسب٬ مشتریان را به سفیران برند تبدیل میکند٬ یعنی آنها برند را به دیگران معرفی میکنند و پیشنهاد میدهند و باعث بیشتر دیده شدن برند میشوند. پس این نکته را به خاطر داشته باشید که نمایش برند با هدایای تبلیغاتی خاص٬ راهی موثر و ماندگار برای ایجاد وفاداری مشتری٬ جذب مشتری جدید٬ معرفی و تبلیغ شرکت است. یکی از چالش های مهم شرکتها انتخاب هدیه تبلیغاتی مناسب و کارآمد است٬ شرکت بزرگ تک سبد با بیش از ۱۰ سال سابقه درخشان ارائه کننده انواع هدایای تبلیغاتی متناسب با همه سلیقه ها است. مشاوران تک سبد بنابر هزینه و سلیقه شما بهترین هدایای تبلیغاتی را به شما پیشنهاد میدهد.هدست استریو بلوتوثی LGHGS900:

برد هدست حدود ده متر است٬ دارای بلوتوث نسخه ۳ میباشد٬ دارای باتری ۲۰۰ میلی آمپر قابل شارژ و نشانگر led میباشد. قابلیت اتصال همزمان به ۲ دستگاه را دارد و دارای بند انعطاف پذیر است.


هدایای تبلیغاتی خلاقانه


خرید محصول


قندان میناکاری طرح گل بوته ۱۱*۱۴ سانتی متر:

ابعاد قندان مینا ۱۱*۱۴ سانتی متر است٬ جنس بدنه از مس میباشد٬ این قندان بعد از چندین مرحله نقاشی با دست٬ لعاب کاری و پخت در کوره به این شکل در آمده است. این قندان ساخت دست هنرمندان باسلیقه اصفهانی است٬ که یک هدیه تبلیغاتی ایرانی و ماندگار برای مشتریان شماست.


خرید هدایای تبلیغاتی

قیمت:92000 تومان

خرید محصول


ساعت دیواری آشپزخانه طرح کلاسیک:

این ساعت برای آشپزخانه بسیار مناسب میباشد٬ دارای ابعاد ۳۳*۳۳ سانتی متر است٬ موتور آن از نوع روانگرد بی صداست٬ جنس ساعت از پلاستیک و جنس عقربه های آن فلزی است. با این ساعت دکوراسیون زیبایی برای آشپزخانه خود ایجاد نمایید.


بهترین هدایای تبلیغاتی

قیمت:39000 تومان

خرید محصول


قاب پاور بانک وایرلس اپل پلاس:

مهم ترین خصوصیات پاور بانک: امکان اتصال قاب و پاور بانک از طریق کانکتور مغناطیسی٬ امکان شارژ همزمان دو دستگاه٬ یکی به صورت وایرلس و دیگری به صورت سیمی٬ وزن کم٬ حمل آسان٬ ظرفیت واقعی ۳۰۰۰ میلی آمپر.

این هدیه تبلیغاتی پاور بانک را تنها به قیمت ۱۹۹۰۰۰ تومان خریداری کنید.


هدیه تبلیغاتی پاوربانک

 قیمت:199000 تومان

 خرید محصول