نمايندگي خريد چسب ضد آب فلكس تيپ Flex Tape

امروزه بسیاری از از افراد بدنبال چسبی قوی برای چسباندن اشیا مختلف و از بین بردن ترک ها و شکستگی های روی لوازم خود هستند. چسب فلکس تیپ یک چسب فوق العاده قوی بوده که با مهر و موم کردن درز های باز شده  و پارگی ها آن ها را می پوشاند. این درزگیر به صورت لاستیکی و ارتجاعی بوده و به راحتی شکل می گیرد که شما میتوانید آن را بر روی تمامی سطح مانند فلز، پلاستیک، شیشه، فولاد و ... به راحتی چسبانده و لذت ببرید.


چسب فلکس تیپ

قیمت :15900 تومان

اطلاعات بیشتر و خرید

چسب فلکس یک چسب ضدآب فوق العاده قوی است که تقریبا میتواند همه چیز را بپوشاند ، بچسباند و مهر و موم کند! این چسب در همه نوع آب و هوایی سازگاری داشته و بسیار مناسب است حتی میوانید در محیط های سرد ،گرم ، خیس یا خشک مورد استفاده قرار دهید و با توجه به ضدآب بودن میتوان در محل هایی که تماس مستقیم با را هم دارند استفاده نمود. چسب فلکس میتواند به سرعت در مقابل آب و هوا مهر و موم  کند تا یک مانع انعطاف پذیر ، ضد آب قوی ایجاد کند.


خرید چسب flaxe tape


اندازه این چسب به گونه ای بوده که زمان زیادی میتوانید از آن  استفاه نموده و شکستگی ها و ترک های روی اشیا و لوازم خود را باحتی از بین ببرید.چسب flax tape در مقابل اشعه ماورا بنفش مقاوم است همچنین در برابر محیط زیست سازگار بوده و بدون VOC است که در همه نوع آب  هوایی بدون محدودیت میتوان استفاده نمود.


flex tape


شما میتوانید این محصول را از طریق نمایندگی flex tape و یا از طریق خرید اینترنتی چسب فلکس تیپ تهیه و خریداری نموده و مورد استفاده قرار دهید . در ضمن این چسب فوق العاده قوی بوده و برای شکاف های روی لوله آب هم بسیار مناسب است و جایگزین بسیار خوبی به جای چسب یک دو سه و یا چسب های قطره ای می باشد. 


فروش اینترنتی چسب فلکس تیپ

قیمت : 15900 تومان 

خرید محصول