نحوه استفاده از دستگاه تصفیه آب خانگی

امروزه با انتشار آلودگي هاي زيست محيطي و به تبع آن آلودگي آب شرب استفاده از دستگاه هاي تصفيه آب خانگي به منظور بهره مندي از آب سالم و گوارا از اهميت ويژه اي برخوردار شده است.


تصفیه آب خانگی


اين دستگاه ها در انواع متنوعي در بازار موجود مي باشند كه هر كدام از آنها داراي مزايا و معايب خاص خود مي باشند از جمله اين دستگاههاي تصفيه آب خانگي مي توان به مدل كوچك ولي در عين حال كاربردي sws اشاره كرد.


خرید تصفیه آب خانگی


دستگاه تصفیه آب خانگی کوچک قابليت اتصال به هر نوع شير و لوله  آبي را دارد و آلودگي هاي آب را تا ميزان قابل توجهي كاهش مي دهد بدون اينكه تاثيري در املاح مفيد آب داشته باشد.


فروش تصفیه آب خانگی


دستگاه تصفيه آب sws داراي دو نوع فيلتر قوي و كارآمد بوده كه يكي از آنها از جنس سرامیکی و دیگری از نوع فیلتر نانو KDF مي باشند. اين فيلترها مقدار آبي در حدود 10000 لیتر آب را تصفیه مي كنند.


بهترین تصفیه آب خانگی


همچنين در دستگاه تصفیه آب خانگی فيلتر ها قابليت شست و شونيز دارند ولي به منظور كارايي بهتر وحفظ كيفيت آب خروجي بهتر است در زمان مناسب  نسبت به تعويض فيلتر ها اقدام نمود.


تصفیه آب خانگی کوچک


اين دستگاه فضاي كمي را اشغال مي كند و به آساني بر روي هر شيري نصب مي گردد كه اين موضوع به شما اين امكان را براي شما فراهم مي كند كه در هر جاي خانه دسترسي به آب تصفيه شده را داشته باشيد.


دستگاه تصفیه آب خانگی کوچک


دستگاه تصفيه آب داري دو خروجي مجزا جهت آب تصفيه شده و آب معمولي مي باشد.براي استفاده ازآب تصفيه شده  تنها كافي است تا اهرم پشتي دستگاه را چرخانده ودر زمانهاي عدم نياز مانند زمان شست و سو آن را به حالت اوليه باز گردانيد.


دستگاه تصفیه آب خانگی کوچکقیمت خرید: 29,000 تومان

خرید