معرفی برترین فروشگاه ساز

انتخاب یک نرم افزار مناسب فروشگاه ساز ممکن است پیچیده باشد. می بایست ابتدا امکانات و قابلیت های این نرم افزارها را به یکدیگر مقایسه نمایید و بعد  فروشگاه ساز مورد نظر خود را انتخاب نمایید. در زیر لیستی از بهترین  فروشگاه سازهای رایگان برای شما آورده ام تا بتوانید راحتتر فروشگاه اینترنتی خود را راه اندازی نمایید. طراحی سایت فروشگاهی توسط این اسکریپت های غیر رایگان بسیار ساده می باشد و کافی است دستورالعمل پیاده سازی هر کدام را بروی هاست خود دنبال نمایید.

 فروشگاه ساز پروفی شاپ پیشرفته ترین فروشگاه ساز اینترنتی در ایران است. شما با استفاده از آن می توانید اقدام به ایجاد یک فروشگاه اینترنتی با امکانات مختلف نمایید. با پروفی شاپ می توانید هر چیزی را به فروش برسانید. براحتی می توانید محصولات فیزیکی ، مجازی و حتی فایلهای خود را به صورت اینترنتی به فروش برسانید.

 فروشگاه ساز Porfishop با ASP.NET MVC و زبان سی شارپ (#C) و پایگاه داده Microsoft SQL Server و بر اساس آخرین تکنولوژی روز طراحی شده است. از ویژگی های این  فروشگاه ساز غیر Open Source و غیر رایگان بودن آن است .

بیش از ۲۷,۰۰۰ فروشگاه اینترنتی با پروفی شاپ راه اندازی شده است!  فروشگاه ساز ما به آسانی قابل استفاده است و برای فروشندگان و بازرگانان کاملا مناسب و منحصر به فرد است و از سیستم های موجود پیشرفته تر است و امکان قرارگیری در هاست وب فعلی شما و یا سایر هاست ها را دارد. هر چیزی را که شما برای انجام فروش کالاهای فیزیکی و دیجیتالی از طریق اینترنت نیاز دارید را دارا می باشد.  Profishop انعطاف پذیری و امکانات بی نظیری را ارائه می دهد.

از ویژگی های مهم پروفی شاپ طراحی اصولی
۱- استفاده از الگوی طراحی Domain Driven Design
۲- استفاده از تکنولوژی های روز در طراحی
۳- امکانات کامل فروشگاهی
خیلی از دوستان و مشتریان و حتی کسانی که از فروشگاههای php استفاده کرده اند و آنرا با پروفی شاپ مقایسه کرده اند به قابلیتهای پیشرفته پروفی شاپ اذعان دارند.
در ضمن در ایران اکثر برنامه نویسان با دات نت و یا PHP کار می کنند و برنامه نویسان دات نت ترجیح می دهند از  فروشگاه ساز پروفی شاپ استفاده کنند.
بزرگترین فروشگاه اینترنتی ایران “دی جی کالا” با دات نت (ASP.NET) طراحی شده است. سال گذشته تیم ما این افتخار را داشت که جلسه ای با مدیران فنی دیجی کالا در خصوص پروفی شاپ داشته باشد و آنها نیز پیشرفته بودن امکانات پروفی شاپ را تایید کردند.

فروشگاه اینترنتی پروفی شاپ غیر رایگان ارائه می شود .

برای آشنایی با نمونه فروشگاه ها و سایر ماژولها که توسط تیم ما طراحی شده است با ما تماس بگیرید.