محصولات زیبای میناکاری تهران

محصولات زیبای میناکاری تهران


میناکاری


یکی از بزرگترین تولید کنندگان ظروف مینا در ایران و دنیا شهر اصفهان می باشد. ولی شما همیشه امکان سفر یا حضور در اصفهان را ندارید ولی دوست دارید ظروف مینا را تهیه کنید. نگران نباشید. شما می توانید به سایت خرید مینا کاری  تهران مراجعه کرده و هر چه می خواهید از آن خرید کنید.


میناکاری


جنس ظروف میناکاری شده از مس است و بهمین خاطر ظروف آن نمی شکند. البته باید مراقب باشید که ضربه نخورد چون باعث می شود ظرف لب پر شود و یا لعاب آن صدمه ببیند. همچنین موقع شستن این ظروف دقت کنید که تنها آن را با اسکاچ نرم بشویید تا رنگ آن دچار مشکل نشود.


میناکاری


یکی از دلایل ارزشمند بودن هنر میناکاری آن است که هنرمندان زیادی برای آن زحمت می کشند.


میناکاری


در ابتدای کار هنرمند مسگر باید ظروف را مسگری کرده و با قلم و چکش ظرف را به شکل دلخواه در آورده و تحویل هنرمند میناکار دهد.


میناکاری


سپس در این مرحله هنرمند میناکار، ظرف را به کوره داده و لعاب روی آن می زنند و در مرحله ی بعد هنرمند میناکار با رنگ مینا روی آن نقش و طرح می زند. پس از آن نیز چند بار دیگر باید به کوره برود تا رنگ ها به خوبی پخته شود.


میناکاریدر صورتیکه علاقمند به محصولات میناکاری هستید و در تهران زندگی می کنید می توانید به مرکز فروش ظروف میناکاری تهران مراجعه کرده و یا از طریق لینک با این محصولات آشنا شده و خریداری نمایید.

اطلاعات بیشتر و خرید


میناکاری