قیمت میناکاری تهران | تکسبد

 بازارهای شهر تهران هر چند مملو از کالاهای جدی و لوکس و پر رزق و برق می باشد، اما می توانید محصولاتی از صنایع دستی را در بین این همه وسیله های مدرن نیز ببینید که می تواند در کنار بسیاری از این وسایل مدرن زینت دهنده خانه های شما باشد.

 با گشت و گذاری در بازار های این شهر بزرگ و صنعتی شاهد فروشگاه های بزرگ فروش صنایع دستی می باشیم که محصولاتی متنوع از سراسر نقاط کشور و چه بسا دنیا در این فروشگاه ها می بینید اما وفور محصولات ایرانی بیشتر به چشم می خورد از جمله میناکاری، خاتم کاری، فیروزه کوبی و.....
در این میان در این بازار ها می توانید به وفور مرکز فروش میناکاری در تهران را مشاهده کنید. هنر که به دقت و ظرافت مشهور می باشد و نه تنها در ایران بلکه در سراسر دنیا این هنر زیبا بسیار محبوب می باشد، هنری که ظرافت و زیبایی ن نشان از قدرت درک هنری و مهارت هنرمند میناکار دارد.

 دقت و حوصله فراوان با چاشنی قدرت و روح هنر پرور می تواند محصولات صنایع دستی از جمله ظروف میناکاری شده روی مس را رقم بزند که زیبایی چشم نوازی دارد. رنگ های مناسب جهت لعاب و نقاشی روی ظروف میناکاری شه می تواند از عوامل مهم در زیبایی و قیمت میناکاری تهران داشته باشد.

 برای مشاهده و خرید کلیک کنید

خرید
با ورود به مراکز فروش صنایع دستی و محصولات میناکاری یکی از عوامل مهم و تاثیر گذار در تعین قیمت محصولات ظرافت و میزان زمانی می باشد که برای تولید آنها گذاشته شده است. یکی از عوامل موثر در تعین قیمت میناکاری تهران  نوع نقاشی مورد استفاده می باشد و نوع پرداز از قیمت بالاتری برخوردار می باشد.

 رنگ میناکاری که با استفاده از اکسید فلزات به همراه نمک های معدنی تهیه شده است و لعاب بکار برده شده برای تولید ظروف میناکاری شده منجر به براقیت، شفافیت و جلوه این محصولات شده تا این هنر جایگاه بالایی در بین صنایع دستی ما داشته باشد.
فروشگاه اینترنتی تک سبد، به عنوان یکی از بزرگترین عرضه کنندگان محصولات میناکاری شده روی مس اصفهان در سطح داخلی و خارجی افتخار دارد در خدمت هموطنان عزیز باشد. این مجموعه  به عنوان یکی از بزرگترین فروشگاه های اینترنتی در ایران دارای نماد الکترونیکی اعتماد دو ستاره و با بدست آوردن درصد بالای رضایت مشتریان توانسته در مدت زمان کوتاهی جایگاه بالایی پیدا کند. ارائه ضمانت نامه ی 7 روزه عودت وجه بدون قید و شرط نشانه بالاترین کیفیت خدمات و محصولات ارائه شده در این فروشگاه می باشد. جهت بازدید از فروشگاه به سایت www.taksabad.com   مراجعه نمایید.