قیمت انواع پاوربانک تبلیغاتی

پاوربانک یا همان شارژر های همراه، یکی از تجهیزات جانبی مربوط به موبایل می باشد که در واقع نوعی باتری زاپاس برای شارژ موبایل و سایر تجهیزات هوشمند در مواقع ضروری و عدم دسترسی به پریز برق می باشد، محصولی بسیار کارآمد که می تواند مورد نیاز هر فردی باشد.

 پاوربانک ها بسته به نوع تکنولوژی مورد استفاده در تولید آنها دارای تنوع بینظیری می باشند، مثلا پاوربانک های خورشیدی یا همان پاوربانک سولار که دارای باتری های خورشیدی می باشند و برای شارژ شدن از نور خوشرید بهره می برند، این مدل پاور بانک می تواند به عنوان یک هدیه تبلیغاتی پاوربانک برای افراد دوستدار محیط زیست باشد.

 برای مشاهده و خرید کلیک کنید

اطلاعات بیشتر و خرید
اما باید به این نکته توجه داشت که هدیه تبلیغاتی باید دارای نام و نشانی از شما باشد تا بتواند موثر واقع شود. تا به حال به جنس بدنه پاوربانک ها توجه کرده اید؟! این محصولات دارای قابلیت چاپ بر روی بدنه می باشند که از مهمترین ویژگی های این محصولات برای استفاده به عنوان هدیه تبلیغاتی محسوب می شود.

 


 

ظرفیت پاور بانک از مهمترین عوامل تعیین کننده قیمت پاوربانک تبلیغاتی می باشد، هرچه میزان ظرفیت پاوربانک بالاتر باشد و این ظرفیت اسمی به ظرفیت واقعی نزدیک تر باشد، دارای قیمت بالاتری می باشد.

 اگر شما قصد خرید پاور بانک تبلیغاتی به عنوان هدیه برای مشتریان خود دارید، لطفا به وزن و ابعاد آن توجه ویژه ای داشته باشید، زیرا این محصول همواره در خارج از منزل مورد استفاده قرار می گیرد.

 یک پاوربانک خوب علاوه بر ظرفیت بالا باید دارای ابعاد جمع و جور و همچنین وزن کمی باشد، بنابراین فاکتورهای متنوعی را باید در حین خرید پاوربانک در نظر بگیرید.

 پاور بانک های القایی می توانند بهترین گزینه برای انتخاب به عنوان هدیه تبلیغاتی پاوربانک باشند، زیرا بدون استفاده از کابل یا سیم براحتی با قرار گرفتن بر روی گوشی موبایل و از طریق القایی آن را شارژ می کنند.