فواید استفاده از دستگاه بادکش سنتی بدن

دستگاه حجامت و بادکش طبی KANGLING و فواید استفاده از آن

شواهد حاکی از آن است که روش بادکش درمانی در اکثر تمدن‌ها مورد استفاده قرار می گرفته است. به طوری که حجامت و بادکش درمانی در خاورمیانه دارای قدمتی هزاران ساله می باشد.

 

 

 

 عقایدی مبنی بر اینکه بادکش می‌تواند نه تنها به اندازه آنتی‌بیوتیک‌ها و مسکن‌ها و حتی فراتر از آنها عمل کند، حتی در جایی که داروها از درمان قاصرند به بیماران کمک می‌کند.

 

 

 

در کتاب های ذخیره خوارزمشاهی  و قانون فی الطب  و الحاوی  و سایر کتب طب سنتی ایران، مطالبی در مورد بادکش وجود دارد که نشان دهنده سابقه طولانی این روش است.

 

 

 

بادکش بدن یا همان حجامت خشک در واقع به معنی ایجاد مکش و کشش در پوست بدن به وسیله فنجان های توی خالی دستگاه بادکش سنتی به گونه ای می باشد که موجب جمع شدن پوست آن ناحیه در فنجان بادکش و انبساط آن ناحیه از بدن شده، که منجر به افزایش خون رسانی به آن ناحیه می شود.

 

 

 

بادکش طبی یا دستگاه حجامت بدن یک روش درمانی در طب سنتی بشمار می آید و همچنین به عنوان یک ماساژ، بخصوص برای مواقعی که دچار گرفتگی عضلات هستیم می باشد.

 

 

 

با بادکش کردن هر نقطه از بدن، تجمع موضعی خون منجر به خون رسانی موضعی به آن قسمت بدن شده  و باعث می شود اکسیژن و مواد غذایی به تک تک سلول های بدن برسد و در نتیجه منجر به رفع درد و خستگی می گردد.

 

 

 

یکی از موارد استفاده از بادکش بدن برای درمان چاقی ناشی از تجمع چربی در قسمت پهلوها می باشد.
با استفاده از بادکش سنتی KANGLING، می توان با عوارض کمتر بسیاری از بیماری ها را درمان کرد. به طور مثال استفاده از بادکش برای رفع دردهای سیاتیکی و دردهای شدید ناحیه کمر بسیار موثر می باشد.
برخی از بیماری هایی که بادکش سنتی بر روی آنها تاثیر مثبت دارد عبارتند از :

  1. تاثیر در درمان خستگی زودرس
  2. تاثیر در درمان چاقی
  3. تاثیر در درمان یبوست
  4. تاثیر در درمان خون دماغ
  5. تاثیر در درمان زانو درد و درد ناشی از آرتروز
  6. تاثیر در درمان اسپاسم عضلانی بدن

 

برای کسب اطلاعات بیشتر و خرید این محصول می توانید به وب سایت تک سبد مراجعه نموده و ضمن خرید یک کالای اصل و با کیفیت، لذت یک خرید خوب را تجربه کنید.

 

برای مشاهده و خرید کالا به لینک زیر مراجعه نمائید

قیمت : 15900 تومان


خرید