فروش ویژه دستگاه تصفیه آب خانگی

 افزایش روز افزون آلودگی های صنعتی و رشد جمعیت یکی از علل مهم در کاهش کیفیت آب شرب مصرفی در شهرها است، همچنین افزایش املاح و مواد زائد موجود در آب سبب افزایش انواع مریضی ها شده است. استفاده همیشگی از آب معدنی به دلیل نگهداری آن در بطری پلاستیکی برای همه افراد توصیه نمی شود و همچنین مقرون به صرفه نیست.


تصفیه آب خانگی


یکی از دغدغه های مهم سال های اخیر که در بین خانواده ها به وجود آمده است، نگرانی آنها درباره ی کیفیت آب مصرفی است. افزایش مشکلاتی چون وجود گچ، کلر، چربی، شن و در برخی مناطق لجن و بوی نامطبوع آب نه تنها به نگرانی خانواده دامن زده بلکه می تواند باعث بروز امراض مختلف در انسان گردد و سلامت او را تهدید کند.


تصفیه آب خانگی


یکی از محصولاتی که می تواند تا حد زیادی این مشکلات و نگرانی ها را برطرف کند، دستگاه های تصفیه آب خانگی است که مدل های متنوعی از آن در بازار وجود دارد. در این مقاله درباره دستگاه تصفیه آب خانگی ارزان صحبت می کنیم.


تصفیه آب خانگی


این دستگاه تصفیه بر سر تمامی شیر آب ها قابل وصل شدن است و زمانی که این دستگاه را به شسر آب متصل می کنیم باعث می شود تا آلاینده ها، کلر باقی مانده در آب، زنگارها و سایر یون های سنگین که در آب وجود دارد را از آن جدا کند.


تصفیه آب خانگی


این دستگاه ابعادی در حدود 12×10×6 سانتیمتر داشته و وزن آن حدود 260 گرم است. بنابراین از نظر ابعاد بسیار جمع و جور و از نظر وزنی بسیار سبک بوده و به راحتی روی هر شیری وصل شده و بخاطر وزن سبک آن به شیر فشار نمی آورد.


تصفیه آب خانگی


این دستگاه تصفیه آب از پلاستیک درجه یک ساخته شده و به رنگ سفید است. همچنین بدون نیاز به برق و باتری کار می کند. علاوه بر اینها دارای دو خروجی آب است که یکی خروجی آب معمولی است و دیگری که فیلتر بر سر راهش قرار دارد خروجی آب تصفیه شده است.


تصفیه آب خانگی
برای مشاهده و خرید بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی روی لینک زیر کلیک کنید.

قیمت : 29000 تومان


تصفیه آب خانگی