فروش عمده درب توری مغناطیسی

یکی از دلایلی که افزاد نمی توانند در فصل تابستان درب ها و پنجره های خانه خود را باز نگه دارند، ترس از هجوم حشرات به داخل ساختمان می باشد، که آزار و اذیت های فراوانی را می تواند به همراه داشته باشد. بخصوص در خانه هایی کودکان نیز دارند و ترس از گزیده شدن آنها نیز وجود دارد.

 بنابراین راه هایی از قبیل باز نکردن درب ها و پنجره ها یا استفاده از انواع حشره کش ها را استفاده می کنند که هر کدام معایبی دارد. مثلا محرو شدن از هوای آزاد بخاطر بستن در ها و پنجره ها و بخطر افتادن سلامت محیط زیست بخاطر استفاده از حشره کش ها که از معایب این روش ها می باشند.

 اما یکی از روش هایی که  در دسته بندی سلامت محیط  قرار دارند، پرده های توری می باشند. درب توری مگنتیک آسان مش دارای طراحی فوق العاده کارآمد و هدفمند می باشد که با استفاده از توری فایبر گلاس ترک تولید شده و دارای طراحی زیبایی نیز می باشد.
این درب توری به صورت آهنربایی طراحی شده است، بنابراین این درب توری در اثر رفت و آمد ها بلافاصله بسته می شود و به این ترتیب راه نفوذی برای حشرات به داخل ساختمان باقی نمی گذارد. بسته شدن درب توری به کمک آهنرباهای قوی استفاده شده در این محصول از مهمترین ویژگی های آن می باشد.

 هدف اصلی استفاده از این پرده توری آهنربایی جلوگیری از ورود حشرات موذی به داخل ساختمان می باشد، با نصب این پرده توری دیگر شاهدورود حشراتی از جمله مگس، پشه، سوسک و سایر حشرات موذی به داخل منزل یا محل کار خود نخواهید بود.
درب توری مغناطیسی آسان مش یک تولید ایرانی بوده و متناسب با ساخت و ساز های ایرانی طراحی و تولید شده است. این درب علاوه بر جلوگیری از ورود حشرات به داخل ساختمان امکان جریان هوای آزاد را در داخل ساختما فراهم می سازد.

 از مهمترین ویژگی های این پرده آهنربایی توری عبور راحت از بین آن می باشد و قابلیت نصب بر روی انواع چهارچوب در،پنجره و... بدون نیاز به ابزار و وسایل خاص می باشد.

 برای مشاهده و خرید کلیک کنید

خرید