فروش سفره قلمکاری اصیل اصفهان | تک‌سبد

هنر قلمکاری اصفهان از جمله صنایع دستی معروف و پرکاربرد این شهر است که در نقاط مختلف ایران و جهان طرفداران مخصوص خود را دارد.

 

قلمکار

 

یک سفره قلمکاری عالی و اصیل باید از مواد کاملا گیاهی و طبیعی به دست بیاید و تمام مراحل آن به نوعی با مواد طبیعی در ارتباط باشد تا از کیفیت مطلوب برخوردار شود.

 

سفره قلمکار

 

بازار و فروش سفره قلمکار اصفهان همواره در بسیاری از نقاط ایران و جهان پررونق بوده است. بسیاری از مردم جهان در تلاش هستند که محصولات صنایع دستی را از شهر زادگاه آن هنر تهیه کنند.

 

اصفهان

 

سفره قلمکاری اصیل باید پیش از هر چیز از جنس پنبه باشد. رنگ هایی که در آن به کار می رود باید از جنس مواد گیاهی و معدنی باشد و مراحل مهمی همچون زدودن مواد زائد در آب رودخانه حتما رعایت شود. برای اعمال قالب و رنگ روی پارچه، باید حتما از شابلون های چوبی استفاده شود.

 

بته جقه

 

فروشگاه های مختلفی اقدام به فروش پارچه قلمکار اصفهان می کنند که یکی از آنها فروشگاه اینترنتی تک سبد است که با حذف واسطه ها و همکاری مستقیم با تولیدکنندگان مهم این هنر ظریف، موفق شده است پارچه ها و سفره های قلمکاری را با قیمتی کاملا مقرونبه صرفه و با کیفیت اعلی به مشتریان عزیز عرضه کند.

 

فروش پارچه قلمکار

 

این فروشگاه با رعایت جدیدترین استانداردها در زمینه صنایع دستی و با برخورداری از متبحرترین متخصصان، سفره ها و پارچه های قلمکاری خود را با بهترین و عالی ترین کیفیت ممکن و با قیمتی باورنکردنی به دست مشتریان می رساند.

 

قیما پارچه قلمکار

 

سفره قلمکاری این فروشگاه در ابعاد یک متر در یک متر طراحی شده است و کاربردهای مختلفی از جمله رومیزی، سفره، پرده، پارچه نگهداری نان و غیره داشته باشد. برای اطلاعات بیشتر و همچنین مشاهده مدارک مربوط به تضمین  بازگشت وجه و کنترل کیفی محصول و همچنین بررسی قیمت پارچه قلمکار اصفهان روی دکمه خرید پستی کلیک فرمایید.

 

پارچه قلمکار ارزان

 

قیمت استثنایی سفره قلمکار: 39000 تومان

خرید محصول