خرید میناکاری در تهران | تکسبد

میناکاری از جمله هنر های محبوب ایرانی می باشد که نه تنها در داخل کشور، بلکه در بسیاری از کشورهای نیز محبوب می باشد، در بسیاری از خانه های ایرانی شما ظروف میناکاری را می بینید و یکی از سوغاتی های محبوب ایرانی در بین گردشگران خارجی و داخل می باشد.

 استفاده از صنایع دستی در زندگی مدرن امروزی، روح طبیعت و زیبایی را به خانه های شما مهمان می کند. میناکاری، هنر آتش  خاک و کوره است که با رنگ ‌های پخته و درخشان روی فلز کار می ‌شود. هنری که در شهر های اصفهان، تهران و شیراز به وفور تولید می شود.

  برای مشاهده و خرید کلیک کنید

خرید
در همه شهرهای ایران حتی شهرهای صنعتی و مدرن بازار های سنتی وجود دارد که با رفتن به این بازار ها و گشت و گذار در این بازارها محصولات و صنایع دستی بینظیر ایرانی را می بینید که تجلی بخش هنر و زیبایی کار هنرمندان ایرانی می باشد. برای خرید میناکاری در تهران به لینک خرید موجود در صفحه مراجعه نمائید.

 هنر میناسازی یا میناکاری که از هنرهایی با پیشینه ای غنی در ایران می باشد، رشد و امندگاری خود را مرهون خلاقیت و پشتکار هنرمندان این عرصه می باشد و این روزها شاهد محصولاتی جدید میناکاری می باشیم کهبا کمی خلاقیت، توسط هنرمندان این عرصه تولید شده اند. 

 

 


بشقاب میناکاری تهران  گزینه ای مناسب برای هدیه دادن می باشد و علاوه بر جنبه دکوری و تزئینی می تواند به عنوان یک د، انواع ظروف مسی جهت آوسیله کاملا کاربردی نیز مورد استفاده قرار گیرد.

 یکی از ویژگی های بارز صنایع دستی در سده های گذشته، وجه کاربردی آنها در زندگی آنها می باشد که این روزها با کم رنگ شدن استفاده از این وسایل حیات صنایع دستی به خطر افتاده است. اما هنرمندان این عرصه تلاش نموده اند تا با تغییراتی در این محصولات تلاشی در جهت پایداری این محصولات داشته باشند.

 


 

فروشگاه اینترنتی تک سبد، به عنوان یکی از بزرگترین عرضه کنندگان محصولات میناکاری شده روی مس اصفهان در سطح داخلی و خارجی افتخار دارد در خدمت هموطنان عزیز باشد. این مجموعه  به عنوان یکی از بزرگترین فروشگاه های اینترنتی در ایران دارای نماد الکترونیکی اعتماد دو ستاره و با بدست آوردن درصد بالای رضایت مشتریان توانسته در مدت زمان کوتاهی جایگاه بالایی پیدا کند. ارائه ضمانت نامه ی 7 روزه عودت وجه بدون قید و شرط نشانه بالاترین کیفیت خدمات و محصولات ارائه شده در این فروشگاه می باشد. جهت بازدید از فروشگاه به سایت www.taksabad.com   مراجعه نمایید.