خرید عمده هدایای تبلیغاتی

یکی از بهترین راهای تبلیغات شرکتها و موسسات٬ اهدای هدایای تبلیغاتی است٬ بسیاری از شرکتها برند خود را با اهدای هدایای تبلیغاتی معرفی میکنند. نکته مهم در انتخاب هدایای تبلیغاتی کیفیت آن است٬ هر چقدر کیفیت محصول بیشتر باشد٬ باعث جلب رضایت مشتری میشود٬ و مشتری نام شرکت شما را همیشه به عنوان یک شرکت برتر یاد میکند و برند شما را بخاطر میسپارد.


هدایای تبلیغاتی خاص


خرید عمده هدایای تبلیغاتی نسبت به تکی به صرفه تر است٬ و نیاز به هزینه کمتری دارد. برای خرید عمده بهترین هدایای تبلیغاتی به سایت تک سبد مراجعه کنید٬ تک سبد تمامی سلیقه ها و هدفهارا تحت پوشش خود قرار میدهد٬ و قیمت هدایای تبلیغاتی در این سایت بسیار پایین است و البته کیفیت بالایی دارد. خرید از این وب سایت به صورت آنلاین و بدون نیاز به مراجعه حضوری است.جعبه جواهرات خاتم کاری:

این جعبه جواهرات دارای ۵.۵*۸*۱۱ سانتی متر است٬ دور تا دور جعبه٬ خاتم کاری شده است. درون جعبه نیز دارای آستر کشی کاملی است٬ این جعبه ساخت دست هنرمندان اصفهانی است. و یک هدیه تبلیغاتی ارزان برای مشتریان شما است٬ قیمت این جعبه تنها ۲۱۹۰۰ تومان است.


هدایای تبلیغاتی خلاقانه

قیمت:21900 تومان

اطلاعات بیشتر و خرید


گلدان میناکاری ۲۵ سانتی با جعبه مشبک:

ارتفاع این گلدان ۲۵ سانتی متر است٬ ابعاد جعبه چوبی ۱۱*۱۱*۲۷ سانتی متر است٬ در بالای جعبه یک در وجود دارد٬ که میتوانید گلدان را به راحتی خارج کنید و یا دوباره داخل جعبه قرار دهید. جنس گلدان از مس اعلا است و ساخت دست هنرمندان اصفهانی است.


هدایای تبلیغاتی میناکاری

قیمت:113000 تومان

اطلاعات بیشتر و خرید


ساعت دیواری دوطرفه Elipse111:

ابعاد ساعت ۳۰*۳۰ سانتی متر است٬ جنس ساعت پلاستیکی و رنگ آن قهوه ای و طلایی است٬ این ساعت دو طرفه و دارای یک بازو برای اتصال به دیوار است. برای محیط های اداری٬ فروشگاه و... مناسب است.


هدیه تبلیغاتی اداری

قیمت:92000 تومان

اطلاعات بیشتر و خرید


کیف اداری چرم اصل مدل دیبا ۱:

این کیف یک هدیه تبلیغاتی مدیریتی است که٬ از جنس چرم طبیعی است٬ وزن این کیف ۱۷۴۶ گرم است و ابعاد آن ۱۰*۲۸*۴۰ سانتی متر است٬ این کیف ۲ جیب داخلی و یک جیب خارجی دارد که٬ جیب خارجی مخصوص نگه داری و دسترسی به وسایل جانبی دم دستی است.


خرید هدایای تبلیغاتی

 اطلاعات بیشتر و خرید