خرید درب پلاستیک مگنتیک در مشهد

یکی از راه هایی که می توان در فصل زمستان در هزینه های انرژی مصرفی صرفه جویی نمود، جلوگیری از هدر رفت انرژی گرمایشی می باشد، استفاده از محافظ ها به منظور جلوگیری از نفوذ هوای سرد به داخل یا خروج هوای گرم از داخل ساختمان یکی از بهترین کارها می باشد.

 

 


یکی از این مانع ها یا محافظ ها استفاده از پرده های پلاستیکی برای درب ورودی ساختمان می باشد، اما باید توجه کنید این درب چگونه نصب می شود تا مانع خوبی برای جلوگیری از هدر رفت انرژی باشد. درب پلاستیک آهنربایی یکی از بهترین گزینه ها برای این منظور می باشد.

 درب های مگنتی یا آهنربایی نمونه ای جدید از درب های توری و پلاستیکی می باشند که دارای طراحی جدید و کارآمدی می باشند. این درب ها به صورت دو تا چند تکه طراحی شده اند تا عبور و مرور از آنها راحتر شده و به منظور بسته شدن بعد از عبور و مرور از یکسری مگنت در آنها استفاده شده است.

 


 

درب پلاستیک مگنتیک آسان مش یکی از انواع درب های آهنربایی موجود در بازار بوده که می تواند تاثیر بسزایی در جلوگیری از هدر رفت انرژی گرمایشی تا بیش از 70 درصد داشته باشد و کمک بسزایی در ورود سرما و خروج گرما (عایق بندی عالی) می باشد.

 این محصول علاوه بر آنکه یک عایق عالی برای صرفه جویی در انرژی می باشد، امکان نصب بسیار آسانی داشته و شما می توانید بدون نیاز به ابزار خاصی و مهارت ویژه ای آن را نصب کنید. در صورت عدم نیاز می توانید آن را جدا کرده و در موقع لزوم از آن استفاده کنید.

 


 

شما با نصب درب پلاستیکی آسان مش علاوه بر جلوگیری از ورود و خروج سرما و گرما به داخل ساختمان از ورود گرد و خاک،  غبار و آلودگی به داخل ساختمان جلوگیری کرده.

 برای کسب اطلاعات بیشتر و اطلاع از سایز های مختلف این محصول به لینک خرید زیر مراجعه نموده و ضمن خرید کالای با کیفیت از خرید مطمئن و راحت بهرمند شوید.

 

 


برای مشاهده وخرید کلیک کنید

 Ø§Ø·Ù„اعات بیشتر و خرید