خرید بهترین ظروف فیروزه کوبی در اینترنت

خرید اینترنتی نوعی خرید است که از طریق فروشگاه های اینترنتی انجام میشود.تیم برنزلی کسی بود که برای اولین بار در سال 1991 پایه گذار تجارت الکترونیک در دنیا شد، حال با گذاشتن چندین سال از به وجود آمدن چنین تکنولوژی، فروشگاه اینترنتی بسیاری شکل گرفته اند.یکی از این فروشگاه ها، فروشگاه بزرگ تک سبد از برترین عرضه کنندگان فیروزه کوبی در ایران میباشد.


شکلات خوری فیروزه کوب


با وجود چنین امکاناتی دیگر لازم نیست، برای خرید بهترین ظروف فیروزه کوبی که در اصفهان تولید و عرضه میشود، به آن شهر سفر کنید. بلکه کافی است، در منزل بنشینید و تنها با مراجعه به همین فروشگاه های اینترنتی، ظروف فیروزه کوب مورد نظر را تهیه نمایید و درب منزل تحویل بگیرید.بسته بندی مصنوعات دستی فیروزه کوبی باید به شکلی باشد، که در حمل و نقل آن عواملی همچون ضرب و رطوبت نتواند به آن آسیب برساند.


قیمت شکلات خوری فیروزه


پس از خرید اینترنتی ظروف فیروزه کوبی، توجه داشته باشید که یک سری ویژگی هایی که نشان از مرغوبیت اثر دارد را داشته باشد.اولین ویژگی که میتوان به آن اشاره نمود مربوط به سطح زیرساخت فیروزه میباشد که یا ظروف مسی هستند و یا زیورآلات مختلفی همچون گوشواره، گردنبند و.. بنابراین زیرساخت نباید هیچ گونه تورفتگی و یا ضربه را داشته باشد.


زیور آلات فیروزه کوب


در ساخت ظروف فیروزه کوبی، د آخرین مرحله جهت شفافیت، براقی و زیبایی بیشتر بر روی آن یک رنگ پلی استری می پوشانند که باید توجه داشت این رنگ، شفاف و یک دست باشد، هم چنین فاقد هر گونه تورفتگی، حباب و خش باشد.اگر نکات ذکر شده ی فوق در آثار فیروزه کوبی رعایت نشده باشد، مسلما بر روی قیمت ظروف فیروزه کوبی اثر مستقیم دارد.


قیمت شکلات خوری فیروزه


شکلات خوری فیروزه کوبی با ارتفاع 16 سانتی متر علاوه بر مشخصه های زیبایی که دارد، مشخصه های مرغوبیت و اصالت را نیز داراست.قیمت این ظرف زیبا 270000  تومان میباشد.


خرید محصول