خرید بهترین جا حبوباتی برای مغازه

جا حبوباتی دیواری دوقلوشیر دار، محصولی جدید با طراحی مدرن و متناسب با سبک مدرن زندگی که علاوه بر امکان نگهداری حبوبات برای نگهداری انواع غلات و همچنین دانه های قهوه نیز مناسب می باشد.
این محصول علاوه بر کاربرد در داخل منزل می تواند به عنوان یک، جا حبوباتی برای مغازه نیز قابل استفاده می باشد و حتی در کافه ها برای نگهداری دانه های قهوه با حفظ تازگی و طراوت.
این محصول با طراحی کامل و کاربردی بسیار مورد توجه خانم های خوش سلیقه و علی الخصوص تازه عروس ها به عنوان جا حبوباتی جهیزیه می باشد.
این جا حبوباتی متشکل از دو عدد بانکه استوانه شفاف، دو عدد پیمانه شفاف و در پوشظروف می باشد بهمراه یک پایه پلاستیکی برای نصب ظروف بر روی دیوار.

 خرید جا حبوباتی فانتزی برای بانوان به این دلیل اهمیت دارد که علاوه بر آنکه از لحاظ دیداری به زیبایی آشپزخانه افزوده و بین وسایل هارمونی ایجاد می کند، نیاز به ظرف مخصوص نگهداری حبوبات را برطرف می کند.

 جنس بدنه این محصول از پلاستیک، مقاوم و شفاف می باشد که بر اساس استاندار های داخلی و بین المللی ساخته شده است ودارای درپوش های محکمی می باشد که از نفوذ هوا و رطوبت به داخل ظروف جلوگیری می کند.

 


 

در طراحی این جا حبوباتی دو عدد شیر در نظر گرفته شده است که کاملا کاربردی می باشد و با هر بار چرخاندن شیر حدود 50 گرم از مواد به بیرون میریزد که امکان دسترسی به مواد داخل بانکه ها را به روش کاملا بهداشتی و بدون دخالت دست فراهم می کند.

 دو عدد پیمانه مخصوص که مانند بدنه محصول از جنس پلاستیک شفاف می باشند که در صورت عدم نیاز به استفاده از آنها در بخش انتهایی این محصول نصب می شوند.

 
برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاهده تنوع محصولات به وب سایت تک سبد مراجعه نمائید. خرید محصول اصل و با کیفیت یکی از صدها مزیت خرید از تک سبد می باشد.

برای مشاهده و خرید به لینک زیر مراجعه نمائید

قیمت : 69000  تومان

خرید محصول