خرید بهترین استند نردبانی چوبی

قسمتی از هر خانه به قرار دادن وسایل دکوری اختصاص می یابد٬ در خانه های ایرانی وسایل دکوری مهم هستند٬ که نمیشود از آن غافل شد. در فضای خانه ها حتما از ویترین٬ بوفه و یا استند استفاده میشود٬ تفاوت استند با ویترین در نداشتن شیشه است٬ استند ها براساس تعداد طبقه٬ طرح ٬ ابعاد انواع مختلفی دارند٬ که شما بنا به نیاز خود میتوانید بهترین استند را خریداری کنید. بیشتر استند ها از جنس چوب و mdf هستند که شما باید استندی را انتخاب کنید٬ که رنگها باید با وسایل چوبی‌ همخوانی داشته باشند.


استند نردبانی گل


یکی از بهترین نوع استندها٬ استند نردبانی چوبی مدل خرچنگی است٬ که نسبت به بقیه مدلها تعداد طبقات بیشتری دارد٬ این مدل دارای سه طبقه در سمت راست٬ سه طبقه در سمت چپ و ۲ طبقه میانی است٬ یعنی در کل ۸ طبقه دارد٬ که ابعاد کفی طبقه ها ۲۹.۵*۲۹.۵ سانتی متر است٬ این استند در حال مونتاژ شده دارای ارتفاع یک متر٬ پهنای ۷۰ سانتی متر و عرض ۳۰ سانتی متر است. شلف نردبانی مناسب برای قرار دادن گلدان٬ قاب عکس٬ مجسمه٬ وسایل دکوری و... است٬ لوازم دکوری از نظر هر فرد متفاوت است و هر فردی لوازمی را که دوست دارد را به عنوان وسایل دکوری در نظر میگیرد. از ظرف چینی و سرامیکی٬ مجسمه٬ گل گرفته تا کتاب.


استند نردبانی چوبی


افراد کتابخوان که علاقه زیادی به کتاب دارند٬ بر این باورند که وجود کتاب در دکوراسیون خانه اثر مثبتی دارد و انرژی مثبت میدهد٬ پس این شلف را به عنوان کتابخانه استفاده میکنند و کتابهای خود را با جلدهای رنگارنگ در طبقات شلف قرار میدهند و دکوراسیونی زیبا برای منزلشان ایجاد میکنند. از طرفی بعضی از افراد عاشق گل و گیاه هستند و جود گل در خانه را ضروری میدانند٬ گل و گیاهان برای نگه داری نیازمند گلدان زیبا هستند و گلدان ها هم برای اینکه تاثیر بهتر و بیشتری در دکوراسیون منزل داشته باشد٬ به یک جا گلدانی ایستاده چند طبقه ای نیاز دارد٬ پس از این شلف به عنوان جا گلدانی برای زیبایی دکوراسیون منزلشان استفاده میکنند.


استند نردبانی گلدان


شلف نردبانی مدل خرچنگی٬ طراحی زیبا و منحصر به فرد دارد که٬ زیبایی دکوراسیون را چند برابر میکند٬ این شلف از جنس چوب طبیعی است٬ که با پیچ ومهره به هم متصل میشوند٬ این استند دارای طبقات جداگانه است و شما میتوانید با پیچ و مهرهایی که همراه شلف وجود دارد٬ طبقات آن را روی هم سوار کنید. رنگ شلف سفید است٬ تلفیق این رنگ سفید با گلهای رنگارنگ یا وسایل تزیینی رنگی٬ دکوراسیونی زیبا برای منزل ایجاد میکند. پراکندگی طبقات شلف خرچنگی بسیار زیبا و متفاوت از بقیه استندها است٬ این استند به دلیل طبقات زیاد٬ زیبایی٬ قابل حمل بودن و اینکه با اشغال فضای کم٬ وسایل زیادی را در خود جا میدهد٬ طرفداران زیادی دارد.


شلف نردبانی

قیمت: 103000 تومان

خرید