خرید اینترنتی میناکاری ارزان اصفهان

هنر میناکاری یکی از صنایع دستی برای تزئین و فرم دهی به سازههای فلزی می باشد که این سازه ها می تواند ظروف تزئینی یا زیورآلات باشند. فلز های مورد استفاده برای این هنر زیبا طلا، نقره، ورشو، برنج و مس می باشد که در حال حاضر بیشتر مس استفاده می شود.

 

 

 

برای تهیه ظروف میناکاری شده نیاز به استفاده از زیر ساخت هایی می باشد که به خوبی لعاب کاری شده اند، اگر کوچکترین سهل انگاری در مراحل تولید زیر ساخت و لعاب کاری پیش بیاید می تواند تاثیر بسزایی در کاهش ارزش هنری ظروف ساخته شده داشته باشد.

 

 

 

مهد هنر میناکاری در ایران شهر هزار یک هنر، شهر نصف جهان، یعنی شهر اصفهان می باشد که مهد تولید این هنر زیبا می باشد و به عنوان مرکز فروش عمده میناکاری اصفهان شناخته می شود. شهری که در گوشه گوشه آن شاهد اثری از هنرمندان این شهر و دیاز می باشیم.

 

 

 

هنر میناکاری یا میناسازی را به هنر مینیاتور بر آتش تعبیر کرده اند که شامل نقش و نگارهای اصیل و ظریف می باشد که بر سطح زیر ساخت لعاب کاری شده پیاده سازی می شود و ظروف میناکاری شده اصفهان از اصالت و زیبایی مثال زدنی برخوردار می باشند.

 

 

 

طرح های مورد استفاده در تولید ظروف میناکاری شده روی مس اصفهان دارای اصالت و زیبایی چشم نوازی می باشد و نشان از مهارت و ذوق هنری هنرمند میناکار دارد که توانسته است مهارت و استعداد هنری خود را با چاشنی صبر و حوصله به عرصه ظهور در بیاورد.

 برای مشاهده و خرید کلیک کنید

خرید محصول

 

 


برای خرید اینترنتی میناکاری اصفهان، به لینک خرید موجود در صفحه مراجعه نموده و ضمن بازدید از کلکسیونی از ظریف ترینو زیبا ترین ظروف میناکاری شده اصفهان از خرید مستیقم و بدون واسطه صنایع دستی ایرانی بهرمند شوید.

 

 

 

فروشگاه اینترنتی تک سبد، به عنوان یکی از بزرگترین عرضه کنندگان محصولات میناکاری شده روی مس اصفهان در سطح داخلی و خارجی افتخار دارد در خدمت هموطنان عزیز باشد. این مجموعه  به عنوان یکی از بزرگترین فروشگاه های اینترنتی در ایران دارای نماد الکترونیکی اعتماد دو ستاره و با بدست آوردن درصد بالای رضایت مشتریان توانسته در مدت زمان کوتاهی جایگاه بالایی پیدا کند. ارائه ضمانت نامه ی 7 روزه عودت وجه بدون قید و شرط نشانه بالاترین کیفیت خدمات و محصولات ارائه شده در این فروشگاه می باشد. جهت بازدید از فروشگاه به سایت www.taksabad.com   مراجعه نمایید.