خرید اینترنتی جعبه جواهرات خاتم 4 گوش

جعبه جواهرات خاتم inlay wooden box

هنر خاتم کاری از جمله صنایع دستی پر طرفدار و محبوب می باشد، همچنین این هنر در بین گردشگران خارجی دارای محبوبیت می باشد .
جعبه جواهرات خاتم کاری چهار گوش  یکی از پرطرفدارترین و محبوترین محصولات خاتم کاری شده در بین بانوان می باشد. استفاده از این جعبه خاتم کاری برای نگهداری از زیور آلات و جواهرات در بین بانوان مرسوم می باشد.

 این جعبه جواهرات خاتم کاری می تواند یک هدیه زیبا و ماندگار برای افرادی باشد که شما آنها را دوست دارید.

 جعبه جواهرات خاتم کاری به دلیل قیمت مناسب و همچنین کاربردی بودن آن مورد استقبال قرار گرفته است و با توجه به اینکه هدیه دادن از سنت های با ارزش و نشان دهنده علاقه و احترام به یکدیگر است گزینه ی مناسبی برای هدیه دادن است. 

هنرمندان خاتم کار با کنار هم قرار دادن چند ضلعی‌های منظم با تعداد اضلاع متفاوت که از جنس های مختلفی نظیر جمله استخوان، چوب یا فلز به خلق طرح خاتم کاری می پردازند و هر چه میزان دقت و ظرافت طرح بیشتر باشد طرح دارای ارزش هنری و مرغوبیت بالاتری می باشد. 

با خرید جعبه خاتم کاری علاوه بر آنکه از هنرمندان این عرصه هنری حمایت می کنیم، زیبایی و هنر را به محل زندگی خود و یا کسانی که دوستشان داریم هدیه می کنیم.

 می توان گفت برترین های این عرصه هنری، خاتم کاران اصفهانی می باشند که کالاهای متنوع، زیبا و با مرغوبیت بالا را تولید و عرضه می کنند. انتخاب جعبه جواهرات خاتم کاری به عنوان یک هدیه تبلیغاتی می تواند یک انتخاب صحیح و هوشمندانه برای مدیران باشد. 

محصولات خاتم کاری اصفهان با توجه به ظرافت و دقت هنرمندان این عرصه هنری و همچنین تجربه ناشی از قدمت این هنر در این شهر، از ظرافت و مرغوبیت بالایی برخوردار است و همواره مورد استقبال هنر دوستان قرار گرفته است. 

برای کسب اطلاعات بیشتر و خرید این محصول به وب سایت تک سبد مراجعه نموده. کالای اصل و با کیفیت یکی از صدها مزیت خرید از تک سبد می باشد.

برای مشاهده و خرید محصول به لینک زیر مراجعه فرمائید

قیمت : 21900 تومان

اطلاعات بیشتر و خرید