خرد کن چهارتیغه اصل

خردکن دستی همه کاره چهار تیغه THE MODERN HIGH QUALITYKITCHEN HANDY CHOPPER یک خرد کن دستی اصل می باشد. این محصول یکی از بهترین و باکیفیت ترین خردکنهای موجود در بازار لوازم خانگی می باشد.


خردکن-دستی-اصل


این خرد کن دستی اصل با چهار تیغه بسیار تیز و قدرتمند خود قادر به خرد کردن انواع و افسام مواد غذایی مانند سبزیجات و صیفی جات می باشد و با کیفیت و اندازه های یکسانی آنها را خرد می نماید. در قسمت بالای خردکن سه سوراخ برای روشهای مختلف خرد کردن وجود دارد. با وصل کردن اهرم به هر یک از آنها، مواد جهت عقربه ساعت یا خلاف آن و با سرعت بالا خرد میشوند.خردکن-دستی-سبزی


سه عدد تیغه برای رشته کردن و ورقه کردن میوه جات و صیفی جاتی مانند سیب زمینی،هویج،گوجه،خیار و ... همراه با محصول عرضه شده است. این تیغه ها سفره آرایی و تزیین سالاد مناسب می باشد. تیغه های رشته کن و ورقه کن میوه جات و صیفی جات را با اندازه های یکسان و به صورت تمیز خرد می نماید. کیفیت تیغه های رشته کن-ورقه کن این خرد کن بسیار بالا بوده و از جنس فولاد ضد زنگ می باشند. کار با این وسایل بسیار آسان است.


خردکن-دستی-سبزی


برای جلوگیری از لغزش و جا به جایی این خردکن در حین کار، چهار پایه ی مکشی و چسبناک در کف این محصول قرار گرفته است تا بر روی سطح مسطح کاملا ثابت گردند. ابعاد این محصول 18*18 سانتی متر می باشد. ظرفیت محفظه ی این محصول نسبتا بزرگ بوده و برای درست کردن سالاد و مواد اولیه غذاهای دیگر بسیار مناسب می باشد. قطعات این محصول به راحتی از یکدیگر جدا میشوند و در ماشین ظرفشویی به راحت و به صورت کامل تمیز میشوند.


انواع-خردکن-دستی