خرد کن و مخلوط کن دستی نوین

خرد کن همه کاره دستی نوین Novin Quick Chopping and mixing  برای خرد کردن انواع مواد غذایی خام یا پخته کاربرد داشته و تمام سبزیجات اعم از سبزیجات بافت نرم و بافت سفت، سبزیجات، میوه جات و صیفی جات را به راحتی خرد می نماید.


خردکن-دستی-اصل


این خرد کن همه کاره دستی در مدت زمان کوتاهی کارتان را انجام میدهد و مانع از هدر رفتن وقتتان میشود. این دستگاه مواد غذایی را به صورت یک دست و یک پارچه خرد می نماید و از کیفیت بالایی برخوردار می باشد. همراه با این پیاز خرد کن دستی قابلیتهای دیگری همچون مخلوط کن، همزن و جدا کننده سفیده از زرده تخم مرغ نیز ارائه شده است.


خردکن-دستی-سبزی


فرایند خرد کردن این دستگاه مواد غذایی را بدون له شدن خرد می نماید. تیغه های خرد کن دستی نوین از جنس استیل ضد زنگ می باشد و دارای کارایی فوق العاده ی است.  بر روی درب این محصول یک قسمت برای جدا سازی زرده از سفیده تخم مرغ ایجاد شده است که این ویژگی برای پخت کیک و ویژگی یک امتیاز مثبت به شمار میرود. محفظه ی این خردکن نسبتا بزرگ بوده و قابل شستشو در ماشین ظرفشویی می باشد. جهت خشک کردن سبزیجات نیز میتوانید از این دستگاه کمک بگیرید.انواع-خردکن-دستی


نحوه ی کار با سبزی خشک کن بدین گونه است که سبزیجات خیس شده را درون سبد پلاستیکی این خردکن ریخته و آن را داخل محفظه بگذارید. سپس با دستگیره ی اهرمی ظرف را به چرخش درآورده تا آبهای اضافی سبزیجات خارج شود. با استفاده از همزن این محصول میتوانید مواد غذایی را توسط اهرم به راحتی هم بزنید.


خردکن-دستی-نوین