انواع شیلنگ جادویی xhose

یکی از نکات مهم هنگام خرید شیلنگ٬ اندازه آن است٬ شیلنگ جادویی ایکس هوز بر اساس اندازه انواع مختلف: ۵ متری، ۷.۵ متری و ۱۰ متری دارد٬ این ۳ اندازه شیلنگ قابلیت افزایش طول تا سه برابر حالت اول را دارند٬ قابلیت افزایش طول بستگی به فشار آب دارد٬ هر چه فشار آب بیشتر٬ افزایش طول نیز بیشتر میشود. و حداکثر آن سه برابر حالت اول است. این افزایش طول با جریان یافتن آب در شیلنگ اتفاق میفتد.


شیلنگ جمع شو


یعنی شیلنگ ۵ متری به ۱۵ متری٬ شیلنگ ۷.۵ متری به شیلنگ جادویی 22 متری و شیلنگ ۱۰ متری به یک شیلنگ ۳۰ متری تبدیل میشود. شیلنگ جادویی ایکس هوز در ۲ رنگ سبز و آبی وجود دارد. شیلنک جادویی ساخت کشور چین است و با تکنولوژی نانو٬ پلاستیک و مواد خاص ساخته شده است.


خرید شیلنگ آب جادویی


این شیلنگ از یک لایه منعطف درونی و یک لایه تاشو بیرونی ساخته شده است و این دولایه توسط روکشی از جنس مش بافته شدع قوی پوشیده شده است٬ بدنه این محصول مقاوم در برابر آفتاب و رطوبت٬ مستحکم و انعطاف پذیر است و گره نمیخورد٬ یعنی برای استفاده از آن لازم نیست٬ زمان زیادی را صرف باز کردن آن بکنیم.


شیلنگ جادویی ایکس هوز


برای جمع آوری شیلنگ کافیست٬ شیر آب را ببندید٬ با بستن شیر آب و تخلیه آب درون شیلنگ٬ شیلنگ به صورت خودکار جمع میشود و به حالت اولیه باز میگردد. این شیلنگ دارای یک آبپاش همه کاره بسیار باکیفیت است٬ که ۸ نوع عملکرد پاشیدن آب دارد٬ که شما بنا به نیاز خود برای مصارفی چون: شستشوی ماشین٬ شیشه٬ دیوار٬ سرامیک٬ حیاط منزل٬ نقاط دور از دسترس و آبیاری گیاهان٬ میتوانید استفاده کنید. این شیلنگ بسیار سبک و قابل محل است٬ وزن آن تنها ۴۵۰ گرم است و به قدری سبک است٬ که حتی کودکان هم قادر به حمل آن هستند.


قیمت شیلنگ جادویی


با خرید شیلنگ جادویی اصل به قیمت ۲۱۰۰۰ یک عمر از خرید شیلنگ بی نیاز شوید.


اطلاعات بیشتر و خرید