خرید میناکاری در تهران | تکسبد

 هنر میناسازی یا میناکاری که از هنرهایی با پیشینه ای غنی در ایران می باشد، رشد و امندگاری خود را مرهون خلاقیت و پشتکار هنرمندان این عرصه می باشد و این روزها شاهد محصولاتی جدید میناکاری می باشیم کهبا کمی خلاقیت، توسط هنرمندان اینعرصه تولید شده اند. بشقاب میناکاری تهران  گزینه ای مناسب برای هدیه دادن می باشد و علاوه بر جنبه دکوری و تزئینی می تواند به عنوان یک د، انواع ظروف مسی جهت آوسیله کاملا کاربردی نیز مورد استفاده قرار گیرد.

ادامه مطلب...

قیمت انواع پاوربانک تبلیغاتی

اما باید به این نکته توجه داشت که هدیه تبلیغاتی باید دارای نام و نشانی از شما باشد تا بتواند موثر واقع شود. تا به حال به جنس بدنه پاوربانک ها توجه کرده اید؟! این محصولات دارای قابلیت چاپ بر روی بدنه می باشند که از مهمترین ویژگی های این محصولات برای استفاده به عنوان هدیه تبلیغاتی محسوب می شود. ظرفیت پاور بانک از مهمترین عوامل تعیین کننده قیمت پاوربانک تبلیغاتی می باشد، هرچه میزان ظرفیت پاوربانک بالاتر باشد و این ظرفیت اسمی به ظرفیت واقعی نزدیک تر باشد، دارای قیمت بالاتری می باشد.

ادامه مطلب...

فروش عمده درب توری مغناطیسی

این درب توری به صورت آهنربایی طراحی شده است، بنابراین این درب توری در اثر رفت و آمد ها بلافاصله بسته می شود و به این ترتیب راه نفوذی برای حشرات به داخل ساختمان باقی نمی گذارد. بسته شدن درب توری به کمک آهنرباهای قوی استفاده شده در این محصول از مهمترین ویژگی های آن می باشد. هدف اصلی استفاده از این پرده توری آهنربایی جلوگیری از ورود حشرات موذی به داخل ساختمان می باشد، با نصب این پرده توری دیگر شاهدورود حشراتی از جمله مگس، پشه، سوسک و سایر حشرات موذی به داخل منزل یا محل کار خود نخواهید بود.


ادامه مطلب...

خرید درب پلاستیک مگنتیک در مشهد

یکی از این مانع ها یا محافظ ها استفاده از پرده های پلاستیکی برای درب ورودی ساختمان می باشد، اما باید توجه کنید این درب چگونه نصب می شود تا مانع خوبی برای جلوگیری از هدر رفت انرژی باشد. درب پلاستیک آهنربایی یکی از بهترین گزینه ها برای این منظور می باشد. درب های مگنتی یا آهنربایی نمونه ای جدید از درب های توری و پلاستیکی می باشند که دارای طراحی جدید و کارآمدی می باشند. این درب ها به صورت دو تا چند تکه طراحی شده اند تا عبور و مرور از آنها راحتر شده و به منظور بسته شدن بعد از عبور و مرور از یکسری مگنت در آنها استفاده شده است.

ادامه مطلب...

خرید اینترنتی میناکاری ارزان اصفهان

مهمد هنر میناکاری در ایران شهر هزار یک هنر، شهر نصف جهان، یعنی شهر اصفهان می باشد که مهد تولید این هنر زیبا می باشد و به عنوان مرکز فروش عمده میناکاری اصفهان شناخته می شود. شهری که در گوشه گوشه آن شاهد اثری از هنرمندان این شهر و دیاز می باشیم.هنر میناکاری یا میناسازی را به هنر مینیاتور بر آتش تعبیر کرده اند که شامل نقش و نگارهای اصیل و ظریف می باشد که بر سطح زیر ساخت لعاب کاری شده پیاده سازی می شود و ظروف میناکاری شده اصفهان از اصالت و زیبایی مثال زدنی برخوردار می باشند.

ادامه مطلب...

قیمت میناکاری تهران | تکسبد

در این میان در این بازار ها می توانید به وفور مرکز فروش میناکاری در تهران را مشاهده کنید. هنر که به دقت و ظرافت مشهور می باشد و نه تنها در ایران بلکه در سراسر دنیا این هنر زیبا بسیار محبوب می باشد، هنری که ظرافت و زیبایی ن نشان از قدرت درک هنری و مهارت هنرمند میناکار دارد. دقت و حوصله فراوان با چاشنی قدرت و روح هنر پرور می تواند محصولات صنایع دستی از جمله ظروف میناکاری شده روی مس را رقم بزند که زیبایی چشم نوازی دارد. رنگ های مناسب جهت لعاب و نقاشی روی ظروف میناکاری شه می تواند از عوامل مهم در زیبایی و قیمت میناکاری تهران داشته باشد.

ادامه مطلب...

بزرگترین مرکز خرید میناکاری اصفهان

به جرات می توان گفت میناکاری در اصفهان نسبت به سایر شهرها از رونق بسیار خوبی برخوردار بوده و هم اکنون مهد این هنر زیبا و چشم نواز همین شهر می باشد. میناکاری از جمله اختراعات خلاقانه بشری بوده، یک پدیده هنری زیبا که محبوبیت جهانی داشته. میناسازی و میناکاری از صنایع دستی محبوب ایرانی می باشد که نه تنها در اصفهان بلکه در بسیاری از شهر های دیگر ایران نیز رونق خوبی دارد. این روزها این هنر زیبا در بسیاری از آموزشگاه های هنری آموزش داده می شود و توانسته است به عنوان یکی از مشاغل خانگی که کمک بسزایی در درآمد زایی خانوار ها داشته است. خرید میناکاری اصفهان به عنوان اولین صنایع دستی این شهر از رونق بسیار خوبی برخوردار می باشد.

ادامه مطلب...

مزایای استفاده از هدایای تبلیغاتی

هدف اصلی استفاده از هدایای تبلیغاتی شناساندن و بهعبارتی جا انداختن نام برند می باش، خواه یک استارت آپ کوچک یا یک کمپانی بزرگ می تواند از این روش تبلیغات و بازاریابی استفاده نماید. شما میتوانید با استفاده از یک هدایای تبلیغاتی نفیس یک تعامل دو طرفه با مشتری خود و حتی افرادی که با مشتری شما در ارتباط هستند ایجاد کنید و یک فضای باز تبلیغاتی در اختیار خواهید داشت. باید به این نکته توجه داشته باشید که هدیه تبلیغاتی باید متناسب با کسب و کار شما باشد.

ادامه مطلب...

فواید استفاده از انواع دستگاه های رطوبت ساز خانگی

اگر در فصول سرد سال به بیماری های تنفسی مبتلا می شوید و از گرفتگی بینی رنج می برید می توانید در کنار استفاده از داروهای تجویزی پزشک خود با خرید دستگاه بخور صورت و مقداری اسانس گساهی با بخور کامل صورت و بینی علائم بیماری خود را کاهش دهید. از دیگر فواید استفاده از دستگاه بخور گرم می توان در باز کردن مناقذ پوست و پاکسازی عمقی پوست اشاره کرد و به همین دلیلمی باشد که در سالن ها قبل از ماسک های صورت از دستگاه بخور صورت آرایشگاهی استفاده می شود تا تاثیر گذاری ماسک بر روی پوست بیشتر باشد.

ادامه مطلب...