بزرگترین مرکز خرید میناکاری اصفهان

به جرات می توان گفت میناکاری در اصفهان نسبت به سایر شهرها از رونق بسیار خوبی برخوردار بوده و هم اکنون مهد این هنر زیبا و چشم نواز همین شهر می باشد. میناکاری از جمله اختراعات خلاقانه بشری بوده، یک پدیده هنری زیبا که محبوبیت جهانی داشته. میناسازی و میناکاری از صنایع دستی محبوب ایرانی می باشد که نه تنها در اصفهان بلکه در بسیاری از شهر های دیگر ایران نیز رونق خوبی دارد. این روزها این هنر زیبا در بسیاری از آموزشگاه های هنری آموزش داده می شود و توانسته است به عنوان یکی از مشاغل خانگی که کمک بسزایی در درآمد زایی خانوار ها داشته است. خرید میناکاری اصفهان به عنوان اولین صنایع دستی این شهر از رونق بسیار خوبی برخوردار می باشد.

ادامه مطلب...

مزایای استفاده از هدایای تبلیغاتی

هدف اصلی استفاده از هدایای تبلیغاتی شناساندن و بهعبارتی جا انداختن نام برند می باش، خواه یک استارت آپ کوچک یا یک کمپانی بزرگ می تواند از این روش تبلیغات و بازاریابی استفاده نماید. شما میتوانید با استفاده از یک هدایای تبلیغاتی نفیس یک تعامل دو طرفه با مشتری خود و حتی افرادی که با مشتری شما در ارتباط هستند ایجاد کنید و یک فضای باز تبلیغاتی در اختیار خواهید داشت. باید به این نکته توجه داشته باشید که هدیه تبلیغاتی باید متناسب با کسب و کار شما باشد.

ادامه مطلب...

فواید استفاده از انواع دستگاه های رطوبت ساز خانگی

اگر در فصول سرد سال به بیماری های تنفسی مبتلا می شوید و از گرفتگی بینی رنج می برید می توانید در کنار استفاده از داروهای تجویزی پزشک خود با خرید دستگاه بخور صورت و مقداری اسانس گساهی با بخور کامل صورت و بینی علائم بیماری خود را کاهش دهید. از دیگر فواید استفاده از دستگاه بخور گرم می توان در باز کردن مناقذ پوست و پاکسازی عمقی پوست اشاره کرد و به همین دلیلمی باشد که در سالن ها قبل از ماسک های صورت از دستگاه بخور صورت آرایشگاهی استفاده می شود تا تاثیر گذاری ماسک بر روی پوست بیشتر باشد.

ادامه مطلب...

فروش ویژه دستگاه تصفیه آب خانگی

 افزایش روز افزون آلودگی های صنعتی و رشد جمعیت یکی از علل مهم در کاهش کیفیت آب شرب مصرفی در شهرها است، همچنین افزایش املاح و مواد زائد موجود در آب سبب افزایش انواع مریضی ها شده است. استفاده همیشگی از آب معدنی به دلیل نگهداری آن در بطری پلاستیکی برای همه افراد توصیه نمی شود و همچنین مقرون به صرفه نیست.

یکی از دغدغه های مهم سال های اخیر که در بین خانواده ها به وجود آمده است، نگرانی آنها درباره ی کیفیت آب مصرفی است. افزایش مشکلاتی چون وجود گچ، کلر، چربی، شن و در برخی مناطق لجن و بوی نامطبوع آب نه تنها به نگرانی خانواده دامن زده بلکه می تواند باعث بروز امراض مختلف در انسان گردد و سلامت او را تهدید کند.

ادامه مطلب...

خرید بهترین جا حبوباتی برای مغازه

جا حبوباتی دیواری دوقلوشیر دار، محصولی جدید با طراحی مدرن و متناسب با سبک مدرن زندگی که علاوه بر امکان نگهداری حبوبات برای نگهداری انواع غلات و همچنین دانه های قهوه نیز مناسب می باشد. این محصول علاوه بر کاربرد در داخل منزل می تواند به عنوان یک، جا حبوباتی برای مغازه نیز قابل استفاده می باشد و حتی در کافه ها برای نگهداری دانه های قهوه با حفظ تازگی و طراوت.

ادامه مطلب...

مشخصات یک هدفون دورگردنی ارزان

به هدفون های پشت گردنی، نکبند (Neckband) نیز  گفته میشود. بدنه هدفون پشت گردنی بر روی گردن قرار می گیرد. 

طراحی شکل ظاهری هدفون پشت گردنی بلوتوثی U شکل است. اسپیکرها در این محصول از طریق یک کابل به بدنه گردنی متصل میشود.


ادامه مطلب...