فواید استفاده از انواع دستگاه های رطوبت ساز خانگی

اگر در فصول سرد سال به بیماری های تنفسی مبتلا می شوید و از گرفتگی بینی رنج می برید می توانید در کنار استفاده از داروهای تجویزی پزشک خود با خرید دستگاه بخور صورت و مقداری اسانس گساهی با بخور کامل صورت و بینی علائم بیماری خود را کاهش دهید. از دیگر فواید استفاده از دستگاه بخور گرم می توان در باز کردن مناقذ پوست و پاکسازی عمقی پوست اشاره کرد و به همین دلیلمی باشد که در سالن ها قبل از ماسک های صورت از دستگاه بخور صورت آرایشگاهی استفاده می شود تا تاثیر گذاری ماسک بر روی پوست بیشتر باشد.

ادامه مطلب...

فروش ویژه دستگاه تصفیه آب خانگی

 افزایش روز افزون آلودگی های صنعتی و رشد جمعیت یکی از علل مهم در کاهش کیفیت آب شرب مصرفی در شهرها است، همچنین افزایش املاح و مواد زائد موجود در آب سبب افزایش انواع مریضی ها شده است. استفاده همیشگی از آب معدنی به دلیل نگهداری آن در بطری پلاستیکی برای همه افراد توصیه نمی شود و همچنین مقرون به صرفه نیست.

یکی از دغدغه های مهم سال های اخیر که در بین خانواده ها به وجود آمده است، نگرانی آنها درباره ی کیفیت آب مصرفی است. افزایش مشکلاتی چون وجود گچ، کلر، چربی، شن و در برخی مناطق لجن و بوی نامطبوع آب نه تنها به نگرانی خانواده دامن زده بلکه می تواند باعث بروز امراض مختلف در انسان گردد و سلامت او را تهدید کند.

ادامه مطلب...

خرید بهترین جا حبوباتی برای مغازه

جا حبوباتی دیواری دوقلوشیر دار، محصولی جدید با طراحی مدرن و متناسب با سبک مدرن زندگی که علاوه بر امکان نگهداری حبوبات برای نگهداری انواع غلات و همچنین دانه های قهوه نیز مناسب می باشد. این محصول علاوه بر کاربرد در داخل منزل می تواند به عنوان یک، جا حبوباتی برای مغازه نیز قابل استفاده می باشد و حتی در کافه ها برای نگهداری دانه های قهوه با حفظ تازگی و طراوت.

ادامه مطلب...

مشخصات یک هدفون دورگردنی ارزان

به هدفون های پشت گردنی، نکبند (Neckband) نیز  گفته میشود. بدنه هدفون پشت گردنی بر روی گردن قرار می گیرد. 

طراحی شکل ظاهری هدفون پشت گردنی بلوتوثی U شکل است. اسپیکرها در این محصول از طریق یک کابل به بدنه گردنی متصل میشود.


ادامه مطلب...

محصولات زیبای میناکاری تهران

یکی از بزرگترین تولید کنندگان ظروف مینا در ایران و دنیا شهر اصفهان می باشد. ولی شما همیشه امکان سفر یا حضور در اصفهان را ندارید ولی دوست دارید ظروف مینا را تهیه کنید. نگران نباشید. شما می توانید به سایت خرید مینا کاری  تهران مراجعه کرده و هر چه می خواهید از آن خرید کنید.

ادامه مطلب...

معرفی هنر فیروزه کوبی اصفهان

هنر فیروزه کوبی جزو هنرهای نوظهور در زمینه ی صنایع دستی می باشد که حدودا 70 سال از پیدایش آن می گذرد. اما بخاطر زیبایی و شکیل بودن این هنر خیلی سریع جای خود را در بین صنایع دستی باز کرد.

محصولات فیروزه کوبی به دو دلیل بسیار مهم طرفدار دارد و محبوب شده است. دلیل اول زیبایی این هنر است چرا که قطعات زیبای فیروزه با نظم در کنار هم روی ظرف مسی می نشینند و تلفیق رنگ فیروزه ای و مسی در کنار هم یک ترکیب زیبا و متضاد را بوجود می آورد.

ادامه مطلب...